Serdivan’da İlhan Yılmaz Coşkusu

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı İlhan Yılmaz, resmi başvurusunu yaptı. Yoğun katılımın yaşandığı başvuru da konuşan Yılmaz, “Serdivan’ımızın bana kattığı her değeri; adil, şeffaf, mücadeleci ve hakkaniyet esaslarına dayanacak şekilde yine bu güzel ilçeye vermek istiyorum” dedi.

ADAY ADAYI OLDU

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adaylığı için çalışmalarına devam ederek ilçede ziyaretlerini sürdüren İlhan Yılmaz, resmi aday adaylık başvurusunu yaptı. AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığında düzenlenen başvuru programına yoğun katılım yaşanırken, Yılmaz evraklarını teslim ederek resmen aday adayı oldu.

SERDİVAN YARINIM DA OLMAYA DEVAM EDECEK

Programda konuşan Yılmaz, “Bu akşam AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığı’mızda birbirinden değerli isimlerin katılımlarıyla Serdivan Belediyesi Başkan Aday Adaylığı başvurumuzu gerçekleştirdik. Buluşmamızda vurguladığım gibi, bizim bu şehirde bir hikâyemiz var. Ben Serdivan’ın sokaklarında doğdum ve büyüdüm. Ailemle ve dostlarımla en güzel vakitleri burada geçirdim. AK Parti’mizin 22 yıllık gurur dolu yolculuğuna burada katıldım. Babam bu şehrin esnafıdır. Serdivan dünümde olduğu gibi bugünümde de yarınımda da olmaya devam edecek inşallah” dedi.

İLÇEYE HİZMET VERMEK İSTİYORUM

Yılmaz son olarak şunları kaydetti: “Bu niyetle geçmişten bugüne edindiğim tecrübeleri, Serdivan’ımızın bana kattığı her değeri; adil, şeffaf, mücadeleci ve hakkaniyet esaslarına dayanacak şekilde yine bu güzel ilçeye vermek istiyorum. Bu vesileyle, aday adaylığımızın hayırlara vesile olmasını diliyor; İlçe Başkanımıza, Yönetim Kurulu Üyelerimize, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, dava arkadaşlarımıza, yanımda olarak bana güç veren aileme ve dostlarıma kalbî şükranlarımı sunuyorum. Serdivan’ımıza geçmişten bugüne hizmet etmiş belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Her an Serdivan için Bismillah.”

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar