Ömer Ayhan: Kapılarımız herkese açık olacak

SAKARYA – Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ömer Abdullah Ayhan, “Bizim değişmez sözümüz nettir; hizmetlerimiz herkesi kapsayacak, belediye hizmetlerinde oy veren/oy vermeyen ayırımı kesinlikle olmayacak,  kapılarımız herkese açık olacak” dedi.

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri dolayısıyla Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ömer Abdullah Ayhan, Erenler Belediye Başkan adayı Muhammed Ekşioğlu ve teşkilat mensuplarıyla ziyaretlerine devam ediyor.

Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ömer Abdullah Ayhan, derdi olana, çözüm bulana, sorun yaşayana, soru sorana, sorgulayana, takdir ve teklif edene, öneri verene, eleştirine, Sakarya’yı geliştirene, hizmet isteyene  ‘kapımızı çalmaya’ ve ‘bizi muhatap olmaya’ değer bulan herkesle görüşmekten mutluluk duyacağı dile getirdi.

MAKAM ODASINA HAPSOLAN BAŞKAN OLMAYACAĞIZ

Büyükşehir Belediye’sindeki her oda gibi Belediye Başkanının odası da vatandaşa hizmet, Sakaryalıya hürmet mekanı olacağını vurgulayan Ayhan, “Hasta ve yaşlılar, kadınlar ve özellikle de anneler, gençler daima öncelikli görüşme hak ve imkanına sahip olacaklar bizim yönettiğimiz belediyede. Biz sadece ‘kapımız açık’ diyerek hemşerilerimizin bizi ziyaretini beklemek kararında değiliz. Biz de Sakaryalıların evlerine, işlerine, köylerine, tarla ve bahçelerine misafir olacak, kapılarını çalacağız. Kendisini makam odasına hapseden başkan olmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar