Ayhan: Eğitim ve Gençler Önceliğimiz Olmalı

Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ömer Abdullah Ayhan, Cevat Ayhan Fen Lisesi’ni ziyaret etti. Burada okul müdürü ile görüşen Ayhan, bahçede voleybol oynayan öğrencilerle de sohbet etti.
 
“EĞİTİM VE GENÇLER ÖNCELİĞİMİZ”
Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ömer Abdullah Ayhan babasının isminin verildiği Cevat Ayhan Fen Lisesi’ni ziyaret etti. Ziyarette Okul Müdürü Eşref Başer ile görüşen Ayhan, “Eğitim ve gençler önceliğimiz olmalı. Gelecek nesillerin eğitimi için geliştirilen projelere her anlamda destek vermeye hazırız. Hem ilim anlamında hem de ahlaki anlamda eğitim için geleceğin de eğiticisi olacak bu gençleri şimdiden doğru yöntemle ve destekleyerek eğitebilmemiz gerekiyor. Çalışmalarımızda eğitim ve gençler önceliğimiz olacak” ifadelerini kullandı.
 
“EĞİTİCİNİN ROLÜ KÜÇÜMSENMEMELİ”
Doğru eğitim için eğiticilerin de önemli bir rol oynadığının altını çizen Ayhan, “Aslında ailede başlayan eğitimde sizler gibi çok değerli öğretmenlerimizin rolü çok önemli. Maalesef bugün üzülerek bazı durumlarda eğiticilerimizin bu önemli rolünün küçümsendiğini görüyoruz. Disiplinli, liyakatli ve bilgili eğiticilerin yetiştireceği nesillere ihtiyacımız var. Bunun için destek konusunda da sadece bir siyasetçi olarak değil veli olarak da sorumluluklarımızı yerine getirmek için çaba sarf ediyorum. Bu anlamda her bir bireyin üzerime düşen sorumluluğu yerine getirmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi.
 
GENÇLERLE GÖRÜŞTÜ
Gerçekleşen ziyaret sonrasında bahçede voleybol oynayan gençlerin yanına giden Ömer Abdullah Ayhan, burada onlarla da sohbet etti. Üniversite sınavları için hazırlık yapan öğrencilere başarılar dileyen Ayhan, ardından okuldan ayrıldı.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar