Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol yürümenin çok kıymetli olduğunu aktaran Başkan Alemdar, “Katılımcılık esasıyla şehrimizin tüm dinamikleriyle olduğu gibi vatandaşlarımız ve esnaflarımızla da istişare ediyor, görüş ve önerilerini dinliyoruz. İnşallah şehrimizi hep birlikte geleceğe taşıyacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, her fırsatta vatandaş ve esnaf ziyaretlerinde bulunuyor. Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden Başkan Alemdar, talepleri dinliyor, sorunlara çözümler üretiyor.

“Belediyeler milletin evidir” diyerek vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen, vatandaş meclislerini başlatan Başkan Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrasında cadde, sokaklarda vatandaşla ve esnafla buluşuyor. Sokakta yürüyüş yaparak vatandaşa bire bir temas eden Alemdar, çalışmalarla ilgili düşünceleri, istek ve talepleri alıyor ve her türlü şikâyeti dinliyor.

Vatandaşlarımızın her zaman yanındayız

Sakarya Millet Bahçesi, Aziz Duran Parkı, Çark Caddesi, Dark Sokak, Uzunçarşı, İtfaiye Caddesi gibi vatandaşın yoğun olduğu bölgeleri ve kent genelindeki muhtelif yerleri dolaşan Alemdar, memlekete hizmet yolunda vatandaşla birlikte yürümenin çok kıymetli olduğunu ifade etti. Alemdar, “Hemşehrilerimizle bir ve beraber olmak, istek ve taleplere çözüm üretmek için sahada, vatandaşlarımızlayız. Gönül köprüleri inşa ederek yolumuza devam edeceğiz” dedi.

İstişare ve ortak akıl

Vatandaş ve esnaflara samimiyetleri, düşünceleri ve nezaketleri için teşekkür eden Alemdar, “Her fırsatta ifade ediyorum; bizim yönetim anlayışımızda ortak akıl ve istişare çok önemlidir. Katılımcılık esasıyla şehrimizin tüm dinamikleriyle olduğu gibi vatandaşlarımız ve esnaflarımızla da istişare ediyor, görüş ve önerilerini dinliyoruz. Gayretle çalışıyor, verdiğimiz sözleri hamdolsun bir bir yerine getiriyoruz. İnşallah bundan sonra da vatandaşlarımızla, esnafımızla bir ve beraber olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar