Yusuf Alemdar: Şehrimiz için daha fazla çalışacak daha fazla üreteceğiz

Şeker Mahallesi’nde düzenlenen miting ve seçim irtibat bürosu açılışında konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Şeker Mahallesi, bizi hiç yalnız bırakmadı. İnşallah sizlerin desteğiyle Sakarya’yı çok daha ileriye taşıyacağız. Daha fazla çalışacağız, daha fazla üreteceğiz. Çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız, engelli kardeşlerimiz ve tüm hemşerilerimiz için en güzel çalışmaları hayata geçireceğiz” dedi. Işıksu ise “Adapazarı’mız için gayrete, başarıya ve berekete devam. Adapazarı için yola devam” diye konuştu.

SAKARYA – Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu ile birlikte seçim çalışmalarını sürdürdü. Pasaj 2000 ve Kitapçılar Çarşısında esnaf ziyaretlerinin ardından Şeker Mahallesi’nde miting ve seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

Alemdar ve Işıksu’ya, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanvekili Meryem Kalender, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta, Adapazarı Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.

Esnaflara hayırlı işler dileyen, 31 Mart yerel seçimlerinde destek ve dualarını talep eden Başkan Adayı Alemdar, vatandaşlara gösterdikleri ilgi için teşekkür etti. Alemdar, daha sonra Şeker mahallesinde miting alanına gelerek, burada mahalle sakinleri ve vatandaşlarla kucaklaştı. Birlik beraberlik vurgusunda bulunan, 16 ilçenin tamamında hizmetlerin olacağını dile getiren Alemdar, esnafı, çiftçisi, işçisi ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte olacaklarının mesajını paylaştı.

En yüksek oy hedefi

Şeker Mahallesi sakinlerine gösterdikleri teveccüh için teşekkür eden AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Adaylarımızla birlikte aşkla, heyecanla çalışıyoruz. Büyükşehir’de ve Adapazarı’nda adaylarımızın en yüksek oy ile seçimi kazanmaları için azimle, gayretle hemşerilerimizle buluşuyoruz” dedi. MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta ise birlik beraberlik mesajı vererek, “Biz bu birlikteliği sağladığımız, birbirimize sahip çıktığımız sürece önümüzde kim durabilir? Rabbim adim eylesin. Allah sizlerden razı olsun” ifadelerini kullandı.

Şehrimize en güzel hizmetler için hazırız ve kararlıyız

Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar ile birlikte bugün şehrin kalbi Adapazarı’mızda esnafımızla, hemşehrilerimizle buluştuk. Pasaj 2000 ve Kitapçılar Çarşısında esnafımızla muhabbetimizi paylaştık. Akşam da Şeker Mahallemizdeydik. Mahallemi Güzelleştiriyorum ve Çocuk Hakları Sokağı başta olmak üzere insan odaklı birçok çalışmayı hayata geçirdik, aşkla çalışmaya devam edeceğiz. Biriz, Cumhur İttifakı kadroları olarak hep birlikteyiz. Adapazarı’mız için gayrete, başarıya ve berekete devam. Adapazarı için yola devam” ifadelerini kullandı.

Milletimizle omuz omuza yolumuza devam ediyoruz

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, siyasete başladığı ilk günden bu yana her zaman milletle beraber yol yürüdüğüne işaret ederek, “Hamdolsun bugüne kadar hep sizlerle beraberdik. Şimdi sizlerin desteği ve duasıyla 16 ilçemize hizmet için yolculuğumuzu başlattık. Şeker Mahallesi, bizi hiç yalnız bırakmadı. İnşallah sizlerin desteğiyle Sakarya’yı çok daha ileriye taşıyacağız. Daha fazla çalışacağız, daha fazla üreteceğiz. Çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız, engelli kardeşlerimiz ve tüm hemşerilerimiz için en güzelini hayata geçireceğiz. Esnafımızla, işçimizle, çiftçimizle ve toplumumuzun tüm kesimleriyle bir ve beraber olacağız” dedi.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar