Yusuf Alemdar: Şehre değer katacak adımları kararlılıkla atacağız

ASKON Sakarya Şubesini ziyaret eden Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, “Ülkemizin kalkınması, üretim ve istihdamın artması için çalışan ASKON’un değerli üyelerini kutluyorum. İş dünyamızla birlikte çalışmalarımızı sürdürecek, şehre katma değer sağlayacak adımları kararlılıkla atacağız” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, Anadolu Aslanları İş adamları Derneğini (ASKON) ziyaret etti. ASKON Sakarya Şube Başkanı Halil Erol ve yönetimi tarafından karşılanan Başkan Adayı Alemdar, şehrin üretim ve istihdamına katkı sunan ASKON üyelerine teşekkür etti.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen programa, Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik ve MHP Erenler İlçe Başkanı Mustafa Tamer katıldı. Programda bir selamlama konuşması yapan Dernek Başkanı Erol, 31 Mart seçimlerinin hayırlı olmasını dileyerek Başkan Adayı Alemdar’a başarı dileklerinde bulundu.

Güçlü Sakarya’nın adımlarını atıyoruz

Konuşmasında dernek üyelerine teşekkür eden Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, “Bizlere kapınızı, gönlünüzü açtınız hepinize teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak yeni dönemde Yusuf başkanımızla birlikte güçlü ve her alanda gelişmiş bir Sakarya’nın ilk adımlarını atıyoruz. Önce birlik diyerek her kesimle iletişim kuruyoruz. İnşallah 31 Mart’ta bu birlikteliğin temelini atarak daha aydınlık bir geleceğe yürüyeceğiz” dedi.

Yeni dönemde daha fazla fedakârlık göstereceğiz

Programda konuşan Alemdar, “Ülkemizin ekonomik yapısında önemli rol oynayan siz kıymetli iş insanlarımızı şükranlarımı sunuyorum. Böylesi güzel yapılar ve oluşumlar kolay kurulmuyor. Ciddi bir emek ve fedakarlık gerektiriyor. Allah yolunuzu açık etsin. Cumhur İttifakı adayları olarak bizler de seçim çalışmalarımızı başlattık. Sahalardayız ve geziyoruz. Her kesimden insanımızla görüşüyor, istişare ediyoruz. Ülkemizin kalkınması noktasında ortaya koyduğunuz fedakarlığı, bizler de şehrimize, insanımıza, doğamıza ve tüm yaratılmışlara karşı göstermek adına ortaya koyuyoruz. Bu şehir için taş üstüne taş koyan herkesle kucaklaşıyoruz. İnşallah yeni dönemde Sakarya’mızı hak ettiği noktaya taşıyacağız” dedi.

Kalkınmanın en önemli aktörleri sizlersiniz

Konuşmasının devamında kalkınma vurgusu yapan Alemdar, “Bizler sanayicimizin, esnafımızın ve çiftçimizin gelişmesi adına üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu çok kez ifade ettik. Gerek ülkemiz gerekse şehrimiz için ekonomik kalkınmanın en önemli aktörleri sizlersiniz. ASKON kurulduğu günden bu yana ülkemizde önemli katkılar sağladı. ASKON’un bugün oldu gibi yarın da üretim artırarak istihdam oluşturmaya ve şehrimize katma değer kazandırmaya devam edeceğine inanıyorum” diye konuştu.

Son Eklenenler

Sinema Reklamları

Power Apps

Magnezyum Complex

Öne Çıkanlar

Sinema Reklamları

Kangal Boru Nedir?

Çalışma Sandalyesi