Yusuf Alemdar: Sakarya milletin liderini bağrına basacak

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, 24 Şubat Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sakarya programı öncesinde ‘hasret bitiyor’ mesajı paylaştı. Alemdar, “2002’den bu yana Sayın Cumhurbaşkanımızı asla yalnız bırakmayan, Türkiye Yüzyılı yürüyüşünde büyük bir destekle güç katan Sakaryamız meydanlara sığmayacak, Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olduğunu bir kez daha gösterecek” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, 24 Şubat Cumartesi günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya programı öncesi açıklamalarda bulundu.

Sakarya milletin liderini bağrına basacak

Sakarya’nın tarihi bir güne daha tanıklık edeceğini ifade eden Başkan Adayı Alemdar, ‘Hasret bitiyor’ vurgusunda bulundu. Alemdar, “Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı şehrimizde ağırlayacağız. Hemşehrilerimiz 2002 yılından bu yana olduğu gibi yine büyük bir heyecan, sevgi ve coşku ile Cumhurbaşkanımızı bağrına basacak, güçlü bir destekle yanında olacaktır” dedi.

24 Şubat Cumartesi günü Demokrasi Meydanı’ndayız

Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilecek buluşmaya tüm vatandaşları davet eden Başkan Adayı Alemdar, “Sayın Cumhurbaşkanımız 24 Şubat Cumartesi günü huzur bulduğu Sakarya’da hemşerilerimizle kucaklaşacak ve şehrimizi Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştıracak vizyonu paylaşacak. 2002’den bu yana Cumhurbaşkanımızı asla yalnız bırakmayan, Türkiye Yüzyılı yürüyüşünde büyük bir destekle güç katan Sakaryamız meydanlara sığmayacak, Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olduğunu bir kez daha gösterecek” diye konuştu.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar