Yusuf Alemdar: Özel gereksinimli bireylerin ve emeklilerin su faturalarında indirim sağlayacağız

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Ferizli meclis üyesi tanıtım programında toplumun farklı kesimlerine yönelik yapacakları çalışmaları paylaştı: “İşçimizin, çiftçimizin, esnafımızın, vatandaşlarımızın, tüm Sakarya’mızın yanında olacağız. Üreticimize yakıt ve tohum desteğinde bulunacağız. Esnafımızı yalnız bırakmayacağız. Özel gereksinimli bireylerin ve emeklilerimizin su faturalarında indirim sağlayacağız. İlkokul ve ortaokul öğrencilerimize ücretsiz ulaşım, lise ve üniversite öğrencilerimize ise yüzde 54 indirimli ulaşım imkanı sunacağız” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Ferizli’de belediye meclis üyelerinin tanıtım programına katıldı. Coşku ve heyecanın hakim olduğu program, oldukça yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Konuşmaların ardından Cumhur İttifakı Ferizli Belediyesi Meclis Üyesi adayları sahneye davet edilerek tanıtıldı.

Programa Ferizli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, MHP İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tenha, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kolaşalı, Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç, STK temsilcileri, mahalle başkanları ve muhtarlar katıldı.

Meclis üyelerimiz bu toplumun içinden geliyor

Programda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, “5 yıldan beri belediye başkanlığımızı yapan İsmail başkanımız tekrar aday olarak yola devam ediyor. Ben burada bu toplumun içinden gelen bütün meclis üyelerimize destek talep ediyorum. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi

Yorulmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz

MHP İlçe başkanı Veysel Dikbaş ise, “Dün gerçekleştirilen coşkulu mitinginden ardından bugün de bu programı gerçekleştiriyoruz. Bizler yorulmayacağız. 31 Mart’a kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu birlikteliği sağlayan liderlerimizden Allah razı olsun. Birliğimizin daim olması dileğiyle hepinizi Allah’a emanet ediyorum” şeklinde konuştu.

Ferizli’de siyaseti değil, hizmeti merkeze alan bir belediyecilik izleyeceğiz

Ferizli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, “2019 seçimlerinden itibaren beş yıl boyunca bu kutlu görevi taşıdık. Şimdi ise liderlerimizin takdirleriyle yeniden huzurlarınızdayız. İnşallah 31 Mart sonrası önümüzdeki beş yıla damga vuracağız. İnşallah Yusuf başkanımız ve tüm teşkilatlarımızla Ferizli’ye hak ettiği değeri vereceğiz. Ferizli’nin beklentileri değişti ve gelişti. Önümüzdeki süreçte tüm bu beklentilere cevap vereceğiz. Yorulmadan bıkmadan çalışmaya devam edeceğiz. Pırıl pırıl bir meclis üyesi listesiyle karşınızdayız. Ferizli’de siyaseti değil hizmeti merkeze alan bir belediyecilik sözü verdik. İnşallah bu kutlu mücadelemizi 31 Mart’ta sizlerden gelecek destekle geleceğe taşıyacağız. Cumhur İttifakı olarak dimdik ayaktayız ve meydanlardayız” diye konuştu.

Ferizli daha büyük yatırım ve projelere kapılarını aralayacak

Programda konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Ferizli’nin fedakar, cefakar ve davasına sahip çıkan gönül insanları Allah hepinizden razı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımıza verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Ferizli artık kabuğunu kırdı. Şimdi artık daha büyük projelere, daha büyük hizmetlere kapılarını aralayacak. İnşallah hep beraber Ferizli’ye yatırım yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine ücretsiz ulaşım

Şehrin tamamını kuşatan bir anlayışla çalışacaklarının altını çizen Alemdar konuşmasında projelerine yer vererek, “İşçimizin, çiftçimizin, esnafımızın, vatandaşlarımızın tüm Sakarya’mızın yanında olacağız. Üreticimize yakıt ve tohum desteğinde bulunacağız. Esnafımızı yalnız bırakmayacağız. Özel gereksinimli bireylerin ve emeklilerimizin su faturalarında indirim sağlayacağız. İlkokul ve ortaokul öğrencilerimize ücretsiz ulaşım, lise ve üniversite öğrencilerimize ise yüzde 54 indirimli ulaşım imkanı sunacağız. Parklarımız ve donatı alanlarımızın projeleri hazır, yeni dönemde tamamını hayata geçireceğiz.

Dirençli şehirler konusunda hassasiyetimiz ortada, depremle ilgili tüm önlemleri alacak ve deprem izleme merkezi oluşturacağız. Sakarya’nın özellikle kuzey bölgesinde sahillerimizi vatandaşlarımızın hizmetine sunacak, sokak hayvanları için doğal yaşam alanları oluşturacağız.” dedi.

31 Mart’ta Ferizli en güçlü desteği verecektir

Konuşmasında dava vurgusu yapan Başkan Adayı Alemdar, “Ben bu coşkuya inanıyorum. 31 Mart’ta Ferizli en güçlü desteği verecektir. Bu dava bir günlük değil, bin yıldır bu topraklarda canıyla kanıyla var olmuş bir milletin davasıdır. Bizler bugün varız yarın olmayacağız ama bu dava ilelebet devam edecektir. Allah birliğimizi ve kardeşliğimizi daim etsin. Allah bizi sizlere hizmetkâr eylesin” diye konuştu.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar