Yusuf Alemdar: Karasu’da 40 mahallemizin hepsiyle ayrı ayrı ilgileneceğiz

Karasu’da Darıçayırı, Yuvalıdere ve Limandere Mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Alemdar, “Yeni bir dönemin adımlarını atıyoruz. İnşallah yeni dönemde ilçemizin eksiklerini hızla tamamlayacak ve yeni projelerle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler Karasu’ya inanıyor ve güveniyoruz. Karasu’da 40 mahallemizin hepsiyle ayrı ayrı ilgileneceğiz. Buraya bir dahaki gelişimizde hep birlikte hizmeti ve projelerimizi konuşacağız” dedi.

SAKARYA – Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ziyaretlerini Karasu ilçesiyle sürdürdü. Darıçayırı, Yuvalıdere ve Limandere mahallelerini ziyaret eden Alemdar, esnaf ziyaretlerinin ardından vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretlerinde 7’den 70’e herkese kulak veren Alemdar, yeni dönemde ilçenin eksiklerinin hızla giderileceğini ve yeni projelerle çalışmaların kaldığı yerden devam edeceğini belirtti.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen programlara, Karasu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İshak Sarı, AK Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, MHP Karasu İlçe Başkanı Hamza Uğur, Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu ve Karasu Gençlik Kolları Başkanı Necmettin Erbakan Civelek katıldı.

Eser ortaya koyan anlayış

Konuşmasında tecrübe vurgusu yapan AK Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, “Yusuf başkanımız Sakarya’da bir vizyon haline gelen Serdivan ilçemizi 3 dönem boyunca yöneterek kendini ispatlamıştır. Kendisinin tecrübeleri çok kıymetli. İnşallah hem ilçemiz hem şehrimiz Yusuf başkanımızın tecrübelerinden fazlasıyla faydalanacaktır” dedi.

MHP İlçe Başkanı Hamza Uğur ise, “Cumhur İttifakı’mız bu kutlu yolculuğu genel seçimde olduğu gibi yerel seçimde de devam ediyor. Yusuf başkanımızın Serdivan’da yaptıkları ortada, konuşarak değil eser ortaya koyan bir anlayışa sahip.  Kendisinin Sakarya’ya yeni bir vizyon kazandıracağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Çalışma prensibimizde etkili yöntemler izleyeceğiz

Karasu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İshak Sarı, konuşmasında yeni döneme işaret ederek, “Geride bıraktığımız 5 yılda hizmet planımızda eşit, adil ve tüm mahallelerimizi kapsayan bir anlayışla çalışmaya gayret ettik. Belediyemizin tüm imkanlarını Karasu’muz için seferber ettik. Şimdi Yusuf başkanımızla yeni bir dönemin kapılarını aralıyoruz. Yusuf başkanımız Karasu ile ilgili ayrı bir hassasiyet taşıyor. İnşallah yeni dönemde gerek imkanlarımız gerekse çalışma prensibimizde etkili yöntemler izleyeceğiz” diye konuştu.

Yeni dönemde hizmet ve projelerimizi konuşacağız

Darıçayırı Mahallesi’nde konuşan Alemdar, “Her şeyden önce şunu ifade etmeliyim ki, tıpkı ilk günlerde olduğu gibi bugün de Karasu’muz ve Kocaali’miz bizim için çok değerli. Uzun yıllardır siyaset yapan bir kardeşiniz olarak Kuzey ilçelerimizde çok güzel anılarımız oldu. Ne zaman buraya gelsek bizleri bağrınıza bastınız. Allah hepinizden razı olsun. Şimdi ise yeni bir dönemin adımlarını atıyoruz. İnşallah ilçemizin eksiklerini hızla tamamlayacak ve yeni projelerle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler Karasu’ya inanıyor ve güveniyoruz. Buraya bir dahaki gelişimizde hep birlikte hizmeti ve projelerimizi konuşacağız” diye konuştu. 

Eksiklerimizi hızla tamamlayacağız

Programlarının bir diğer durağı olan Yuvalıdere’de konuşan Alemdar, “Tabi ki bizler hizmet verirken hatalarımız ve eksiklerimiz olmuştur. Fakat bu mahalleler, bu şehir bizim. Bizim derdimiz gönül kırmak değil gönül yapmaktır. İhtiyaçlar ve talepler zamana göre değişebilir. Bugün doğalgaz, yarın altyapı ve sıcak asfalt gibi farklı ihtiyaçlar doğabilir. Bizler eksiklerin farkındayız. Karasu Belediyesi’ni yalnız bırakmayacağız. Bundan sonra eksiklerimizi hep konuşarak istişare ederek birlikte tamamlayacağız. Her zaman söylüyorum; telefonum 7/24 açık, kapım açık, gönlüm açık. Rabbime şükürler olsun, bugüne kadar verdiğimiz hiçbir sözün altında ezilmedik. İnşallah 31 Mart sonrası İshak başkanımızla burada çok değerli çalışmaları hayata geçireceğiz” dedi.

Her mahallemizle ayrı ayrı ilgileneceğiz

Programının son durağında Limandere Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Alemdar, “Burada eksik kalan yollarımız ve eski Karasu yolumuzu daha güvenli hale getireceğiz. Karasu’da toplam 40 mahallemiz var. Her mahallemizle ayrı ayrı ilgilenerek çalışmalarımızı süratle tamamlayacağız. İnsan merkezli, hizmet odaklı anlayışımızla her mahallemizde haktan ve adaletten yana olacağımıza söz veriyoruz. Gönlünüz müsterih olsun, yeni dönemde sizleri mahcup etmeyeceğiz. Bu akşam burada bizleri ağırladınız, Karasu her zaman olduğu gibi vakur duruşunu sergiliyor. Hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar