Yusuf Alemdar: Ekonomik alanda çeşitliliği artıracağız

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, gün boyu sürdürdüğü Karasu ziyaretlerini Yalı Mahallesi’nde bulunan esnaf ve kahvehane programları ile tamamladı. Alemdar, “Karasu her alanda gelecek vadeden bir ilçemiz. Tarım ve turizm başta olmak üzere birçok değeri bünyesinde bulunduruyor. Bizler de bu noktada yerli ve yenilikçi üretimi destekleyeceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Karasu Plaj Caddesi’nde bulunan esnaf ve kahvehaneleri ziyaret etti. Milletvekili Lütfi Bayraktar, Karasu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İshak Sarı, AK Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Necmettin Erbakan Civelek, MHP İlçe Başkanı Hamza Uğur ve Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu’nun katılım sağladığı ziyaretlerde, vatandaşlarla sohbet eden Alemdar, talepleri dinleyerek görüş alışverişinde bulundu.

Başkanlardan Yusuf Alemdar’a tam destek

Programda selamlama konuşması yapan AK Parti İlçe Başkanı Recep Aksu, “Karasu olarak hazırız ve kararlıyız. Bu davanın neferleri olarak 31 Mart’ta AK sevdaya en yüksek oyu kazandıracağız” dedi.

MHP İlçe Başkanı Hamza Uğur ise, “Genel seçimde olduğu gibi yerel seçimde de Türkiye Yüzyılı için Cumhur İttifakı’na en güçlü desteği vereceğiz” dedi.

Karasu olarak davamızı geleceğe taşıyacağız

Konuşmasında gelişim vurgusu yapan Karasu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İshak Sarı, “Daha güçlü bir destekle beraber Yusuf Başkanımızla Sakarya’mızda ve ilçemizde güzel işler yapacağız. Karasu her gün daha da büyüyor ve gelişiyor. Bu gelişimin öncüsü olacak 31 Mart seçimlerinde, Karasu olarak davamızı geleceğe taşıyacağız” dedi.

Bizim mücadelemiz dava mücadelesidir

Karasu’ya olan güvenini yineleyen Milletvekili Lütfi Bayraktar ise, “Bizim mücadelemiz dava mücadelesidir. Bu mücadelede bizlere düşen görev Cumhur İttifakı’na en güçlü desteği vermektir. Ben inanıyorum ki Karasu buna fazlasıyla hazır. İnşallah bu güzel ilçemiz 31 Mart’ta gerekeni yapacaktır” dedi.

Ekonomik alanda çeşitliliği artıracağız

Konuşmasında oluşabilecek tüm risklere karşı hazır olacaklarını belirten Alemdar, “Biliyorsunuz yakın geçmişte tüm dünya pandemi ile mücadele etti. Bu mücadele, bizlere birçok noktada tecrübe oldu. Özellikle tarım ve gıda alanında oluşan boşluk, gelecekte bu alanların ne denli önemli olduğunu ortaya çıkardı. Tam bu noktada şehrimizde ekonomik açıdan çeşitliliğin sağlandığı, gelir ve refah düzeyini artıran ve aynı zamanda kendi kendine yetebilen şehirler oluşturmayı amaçlıyoruz. Bunun yanı sıra deprem başta olmak üzere oluşabilecek tüm doğal afetlere karşı da şehrimizi daha dirençli bir hale getirmenin gayreti içerisinde olacağız” diye konuştu.

Kaynaklarımızı en doğru şekilde kullanacağız

Ziyaretlerinde yoğun bir ilgiyle karşılanan Alemdar, “Karasu her alanda gelecek vadeden bir ilçemiz. Tarım ve turizm başta olmak üzere birçok değeri bünyesinde bulunduruyor. Bizler de bu noktada yerli ve yenilikçi üretimi destekleyeceğiz. İlçemizin iş ve hayat şartları açısından cazibesini artıracak yeni projeleri hızla hayata geçireceğiz. Bizlere miras olan bu kaynakları en doğru şekilde kullanarak yine sizlerin hizmetine sunacağız. İnşallah sizlerin kıymetli destekleriyle yeni dönemde bambaşka bir Sakarya ortaya çıkaracağız. Ben bu vesile ile bizleri burada ağırladığınız için bir kez daha teşekkür ediyor, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum” dedi.

 

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar