Yusuf Alemdar: 31 Mart’ta kazanan Sakarya olacak

Serdivan Kemalpaşa Mahallesinde vatandaşlarla buluşan Başkan Adayı Alemdar,  “Bugün Kemalpaşa’nın kararını vermiş olduğunu görüyorum. Cumhur İttifakı’na en güçlü şekilde desteği Kemalpaşa’nın sunacağına inanıyorum. İnşallah 31 Mart gününe kadar sokak sokak gezmeye, kapıları çalmaya, hemşerilerimizle buluşmaya devam edeceğiz. Hizmet ve eser siyaseti ile Sakarya’mız yürüyüşünü sürdürecek” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, aralıksız sürdürdüğü seçim çalışmalarına Serdivan’da devam etti. Kemalpaşa Mahallesi halkıyla buluşan Alemdar, burada coşkuyla karşılandı.

Oldukça yoğun bir katılımın olduğu programda, Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, AK Parti Serdivan Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Serdivan Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman yer aldı.

Başkan adayı Alemdar, program sonrası mahalle kahvehanesini ziyaret ederek, görüş ve taleplere kulak verdi. Akabinde Serdivan Mübadilleri Derneği’ni ziyaret eden Alemdar, Dernek Başkanı Aydın Cıngır ve üyelerle bir araya geldi. 

Kemalpaşa’nın desteğini artıracağına inanıyoruz

Programda konuşan AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, “Cumhur İttifakı’na Kemalpaşa’dan her zaman olduğundan daha fazla destek bekliyoruz. Sizin bu coşkunuz, samimiyetiniz ve güzelliğinize teşekkür ediyorum. Serdivan’ı Sakarya’mızın göz bebeği yapan Yusuf başkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Şehrimizi Marmara’nın incisi haline getireceğine inanıyor, başarılar diliyorum” dedi.

Cumhur İttifakı siyaset üstüdür

MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara ise, “Cumhur İttifakı başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın koyduğu iradenin adıdır. Türkiye’nin geleceği için atılan bu birlik ve beraberlik siyaset üstüdür. Bugün mevki ve makam uğruna siyaset yapanlara karşı çırak usta anlayışıyla birlikte iki önemli adayımız var. Her ikisine de güçlü desteklerinizi bekliyoruz” diye konuştu.

Bayrağı daha ileriye taşımak için çalışacağız

Konuşmasında hizmet vurgusu yapan Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, “Kemalpaşa mahallemizin evladıyım. 2001’den itibaren Serdivan teşkilatı bünyesinde görev yaptım. Sizlerle yıllardır yol yürüdüm. Zeki başkanımızdan ve Yusuf başkanımızdan aldığım bu bayrağı daha ileriye taşımak için çalışacağız. Serdivan’ımızın 24 mahallesine kültürden eğitime, sağlıktan spora her noktada hizmet etmek için sahadayız. Sizlerden çok güçlü destek bekliyorum. Hep birlikte çalışacağız. Hem şahsıma hem de Serdivan’ımızı onurlandıran Yusuf başkanımıza en güçlü desteği Kemalpaşa’dan bekliyoruz” dedi.

 

Bir ve beraber olacağız

Kemalpaşa’da gördüğü coşku, heyecan ve sevgi için tüm katılımcılara teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Alemdar, “2009 yılında il başkanlığından Serdivan Belediye Başkanlığı görevine geldik. Bizim işimiz nasip dedik, dava dedik ve var gücümüzle çalıştık. O zamanlarda burada yine miting yaptık. O gün sizleri asla mahcup etmeyeceğimi, yüzünüzü eğdirmeyeceğime dair söz vermiştim. Hamdolsun sözümü tuttum. Şimdi de Büyükşehir’de ve Serdivan’da sizleri yine mahcup etmeyeceğiz. Beraber olacağız, birlikte yol yürüyeceğiz” diye konuştu.

Kemalpaşa hazır

Başkan Adayı Alemdar konuşmasını şu sözlerle tamamladı, “Bugün Kemalpaşa’nın kararını vermiş olduğunu görüyorum. Cumhur İttifakı’na en güçlü şekilde desteği Kemalpaşa’nın sunacağına inanıyorum. 31 Mart gününe kadar sokak sokak gezmeye, kapıları çalmaya, hemşerilerimizle buluşmaya devam edeceğiz. Gönüller kazanacağız. Siz her zaman yanımızda oldunuz, destek sundunuz. Biz de görev süremiz boyunca Serdivan’ı çok iyi bir noktaya getirdik. Hizmet ve eserler ürettik. İnşallah şehrimiz için de üretmeye, her bir mahallemiz için çalışmaya devam edeceğiz. Rabbim sizlerden razı olsun” dedi.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar