Yüce: Şehrimize en iyi hizmeti sunmak için gayretle çalışıyoruz’

Başkan Yüce, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz ve yardımcılarını Büyükşehir Belediyesi’nde konuk etti. Başkan Yüce, “Bereketli topraklarımızı işliyor, sanayi kollarını destekliyor, sporda başarıdan başarıya koşuyor, turizm potansiyelimizi gün yüzüne çıkarıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde şehrimize en iyi hizmeti sunmak için gayretle çalışıyoruz” dedi. Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz ise “İnsana hizmeti her şeyin önünde tutan, insan hayatının konforu birinci önceliği olan bir siyasi topluluğuz” dedi.

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Sakarya’ya gelen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, ilk ziyaretini Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne gerçekleştirdi. Yılmaz’ı Başkan Ekrem Yüce, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Milletvekilleri Ertuğrul Kocacık, Murat Kaya, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri, Büyükşehir ve SASKİ bürokratları ile partililer karşıladı. Ziyarette Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz’a, yardımcıları Ahmet Zenbilci, Ali İnci, Cemil Yaman ve Lokman Ertürk de eşlik etti.

Başarıdan başarıya koşuyoruz

Nazik ziyaretlerinden dolayı sözlerine teşekkür ederek başlayan Başkan Ekrem Yüce, “Bizim için bugün tarihi bir gün. Kendisini idol olarak aldığımız genel başkan yardımcımız şehrimize teşrif ettiler. Kardeşliğin, dostluğun, hürmetin şehri olan Sakarya’ya bir kez daha hoş geldiniz. Şehrimiz, ülkemizin en önemli illerinden birisi. İlçelerimizle birlikte çok ciddi bir şekilde vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz. Birçok farklı kültürü barındırdığımız bu şehirde bereketli toprakları işliyor, sanayi kollarını destekliyor, tarıma yön veriyor, spor da başarıdan başarıya koşuyor, turizm de vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Farklı farklı birçok koldan her yere dağılan Sakarya’mız kendini her zaman ön planda tutmaya devam ediyor.  Bu kadar başarının en tepesinde Sayın Cumhurbaşkanımız yer alıyor. O bizlerin başında olduğu sürece daha çok başarıya koşmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Her şeyin başında insana olan yatırım var

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, “Herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.  Bugün burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Sakarya’ya yapılan hizmetleri konuşalım diye bugün Sakarya’mızda bir program yaptık ve sizlerle birlikteyiz. AK belediyeciliğin önemli konularını bugün Sakarya’da konuşacağız. Bu seyahatleri şüphesiz belediyecilik örneklerini yerinde görmek, o projelerin zorluklarını konuşmak ve deneyimlerimizi onlara aktarmak adına yapıyoruz. Bizler 2024 yerel seçimlerine yönelik bir çalışma amacı ile burada değiliz. Çünkü bizler, seçim çalışmalarına 1 Nisan 2019 tarihinde zaten başlamıştık. AK Parti siyaseti ideolojileri ön plana çıkaran bir siyasi hareket değildir. Bizler insana hizmeti her şeyden önce belirleyen, insana hizmeti her şeyin önünde tutan bir siyasi görüşüz. Hak, hukuk, yasalara bağlılık, insana öncelik veren, insanın hayatının konforunu birinci önceliği olan bir siyasi topluluğuz. Biz siyasetimizi yaparken Allah’ın rızasını kulun duasını kazanmak için yapıyoruz” dedi.

Daha fazla çalışmanın yolunu bulacağız

Yılmaz, “Desteklerimizi hiçbir zaman esirgemeyeceğiz. Değerli çalışma arkadaşlarımıza bu göstermiş oldukları çalışmalardan ötürü teşekkür ediyorum. Bunların hepsi birer ekip işi. Maksimum verimi almak adına yaptığımız çalışmalara dört elle sarılmanın verdiği güç ile hareketlerimizi şekillendiriyoruz. 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde Sakarya’mızın verdiği bu güçlü desteğe de bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu önemli teveccühe karşı nasıl daha fazla çalışabiliriz bunu düşüneceğiz. Ben bu önemli duygularla hepinizi bir kez daha saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Hizmetleri yerinde gördü

Büyükşehir Belediyesi ziyareti sonrası Başkan Yüce, Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz ve beraberindeki heyetle Ofis sanat merkezinde hayata geçirilen hizmetleri yakından incelemek için ziyaret etti. Nehir çikolata, geri dönüşüm atölyesi ve yağcıbedir halı dokuma atölyesini ziyaret ederek çalışmaları inceleyen Yılmaz hizmetlerden memnun kaldı. Çikolatanın üretim atölyesinde inceleyen, halı dokuma atölyesinde halı dokuyan Yılmaz, hizmetlerden ötürü Başkan Yüce’yi tebrik etti.

Son Eklenenler

Sinema Reklamları

Power Apps

Magnezyum Complex

Öne Çıkanlar