Serdivan’da Enver Tok Sesleri

AK Parti Serdivan Belediye Başkanı Aday Adayı Enver Tok, uzun yıllardır devam eden önemli görevlerindeki tecrübesini Serdivan için kullanmak üzere çalışmalarına devam ediyor. Serdivan’ı Türkiye Yüzyılı idealinin gücü ile geleceğe hazırlamak istediklerini aktaran Tok, ilçeden de büyük destek alıyor.

AKTİF GÖREVLER ALDI

Kurulduğu günden bu yana Recep Tayyip Erdoğan’ın “Büyük Türkiye” hayalini kendine şiar edinerek AK Parti’de önemli görevler üstlenen ve görevlerini başarı ile yerine getiren Enver Tok, yerel seçimlerde Serdivan’da Belediye Başkanı aday adaylığı için çalışmalarına devam ediyor. 2001 yılında Serdivan İlçe Kurucu Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcılığı görevi ile partideki görevlerine başlayan Tok, 2004-2009 yılları arasından Serdivan Belediye Başkanvekilliği ve Meclis Üyeliği görevinde bulundu. Daha sonra AK Parti İl Yönetimlerinde başarı ile görev alan Tok, 2015’te İl Yönetim Kurulu Üyeliği, 2018’de Yerel Yönetimler İl Başkan Yardımcılığı, 2019 ve 2023 seçimlerinde de SKM Başkanlığı görevlerini üstlenerek AK Parti’nin Sakarya’daki zaferlerinde aktif olarak görev aldı.

TÜRKİYE YÜZYILI

Tüm bu tecrübelerini ve birikimlerini doğup büyüdüğü Serdivan ilçesine bir ahde vefa görevi olarak aktarmak isteyen Tok, aday adayı olarak sahada vatandaşlarla buluşarak projelerini ve hedeflerini anlatmaya devam ediyor. Gittiği her yerde büyük ilgi gören ve hedeflerini vatandaşlarla paylaşarak Serdivanlıların fikirlerini alan Enver Tok, Türkiye Yüzyılı hedeflerini ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ideal şehircilik anlayışını Serdivan’da hayata geçirmek istiyor.

ORTAK SEVDAMIZ SERDİVAN

Son olarak Yazlık ve Kazımpaşa’da vatandaşlarla buluşan Tok, “Kurulduğu günden bu yana çatısı altında siyaset yapmaktan gurur duyduğum AK Parti’de son olarak İl Başkan Yardımcısı olarak görev alıyorum. 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde Sakarya SKM Başkanı olarak da görev yapmak nasip oldu. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında Sakarya’da tüm milletvekillerimiz, il ve ilçe teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız ve AK Kadrolarımızla büyük bir zafer kazandık. Türkiye Yüzyılını inşa etmek adına, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği yolda olmaktan büyük bir kıvanç duyuyorum. Şimdi de bu kutlu davanın bir neferi olarak, Türkiye Yüzyılı misyonunu Serdivan’da devam ettirmek için bir göreve talibim. AK Parti’de görevler alınmaz verilir düsturu ile siz değerli Seridvanlı hemşerilerimizin teveccühleri yola çıktık ve çalışmaya devam ediyoruz. Allah nasip ederse ilçemiz için canla başka çalışmaya talibiz Hepimizin ortak sevdası Serdivan” diye konuştu.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar