Serdivan’da Dönemin Son Meclis Toplantısı Yapıldı

Serdivan Belediye Meclisi, Meclis Üyesi Adem Kümbet başkanlığında bir araya gelerek, 2019-2024 döneminin son olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda gündem dışı söz alan grup sözcüleri dönemin son meclisi münasebetiyle kapanış konuşmalarını yaparken, gelecek dönemin ve seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı olması temennisinde bulundu. Ramazan Ayı için tebrik mesajları veren Meclis Üyeleri, bir sonraki dönemde devam edecek arkadaşları ve yeni seçilecek olan üyeler için kolaylıklar diledi.

Dönemin son meclis toplantısında veda konuşması yapan Serdivan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, “Bu meclisle 5 yılı birlikte geçirdik. Aslında çok da iyi bir 5 yıl oldu. Benim 15’inci yılım. Birlikte çalıştık. Kentimizi düşündük. Yapabileceklerimizin en iyisini yapmaya çalıştık. Tabii ki bu görevler gelip geçici. Çok şükür onurumuzla, ayağımıza taş değmeden bu görevi tamamlamanın mutluluğunu yaşayacağız. Yeni gelecek arkadaşlara başarılar diliyorum. Ülkemiz son derece zengin bir ülke. Birlik, beraberlik içinde olduğumuzda bizim başaramayacağımız hiçbir konu yok. Hepinize hakkımı helal ediyorum. Eğer istemeyerek de olsa bir arkadaşımızın gönlünü kırdıysam, ondan da af diliyorum”.

Konuşmaların ardından gündemde yer alan beş madde karara bağlandı. Birinci ve dördüncü madde oy birliğiyle, iki ve üçüncü madde oy çokluğuyla kabul edilirken, beşinci madde ilgili komisyona havale edildi.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar