Serdivan Her Şeyin En İyisini Hak Ediyor

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, “Serdivan her şeyin en iyisini hak ediyor. İlçemize en iyi hizmeti vermek için üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

İLÇEYE EN İYİ HİZMET

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, ilçede yürüttüğü seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Çalışmalarını değerlendiren Tok, “Serdivan’da vatandaşlarımızla bir araya gelerek projelerimizi, çalışmalarımızı ve ilçemiz için ideallerimizi anlatıyoruz. Serdivan her şeyin en iyisini hak ediyor. İlçemize en iyi hizmeti vermek için üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

TÜRKİYE YÜZYILI

Tok ayrıca olarak şunları kaydetti: “31 Mart seçimlerinde Serdivan ilçemizde Türkiye Yüzyılı vizyonu ile partimizin belediyecilik anlayışını tüm gücü ile devam ettirmek istiyoruz. Serdivan Sayın Cumhurbaşkanının ve AK Parti’nin dimdik arkasında. Sahada bunu görüyoruz. Halkımız feraseti ile partisini bağrına basıyor. El ele Türkiye Yüzyılında durmak yok yola devam diyeceğiz.”  Tok son olarak 2024 yılının şehrimiz, ülkemize  ve tüm islam alemine hayırlara vesile olmasını temenni ettiğini aktardı

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar