Şenol Kabaoğlu’nun Acı Günü

Kocaali Gümüşoluk Ortaokulu Müdürü Şenol Kabaoğlu’nun annesi Fatma Münüre Kabaoğlu tedavi gördüğü Yenikent Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

83 yaşında vefat eden Fatma Münüre Kabaoğlu’nun cenazesi 16 Mart 2024 Cumartesi günü Kocaali Kirazlı Mahallesinde toprağa verildi.

1982 Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunu  olan başarılı eğitimci Şenol Kabaoğlu’nun annesinin cenazesine; Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar ve Ayça Taşkent, CHP eski Milletvekili ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülkadir Güneş, Kocaali’deki Siyasi Parti Temsilcileri ve Belediye Başkan Adayları AK Parti Turan Yüzücü, CHP Mithat Sarı, İyi Parti Yavuz Selim Din, Yeniden Refah Partisi Recep Erdoğan, Sivil Toplum Örgütleri Temsilcileri, Eğitim  Camiasından okul müdürleri ve öğretmenler ile kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

Kabaoğlu Ailesini bu acı gününde yalnız bırakmayan sevenleri Kirazlı Mahallesi Mezarlığında son yolculuğuna uğurlanan anne Fatma Münüre Kabaoğlu’na Allah rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dilediler.

 

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar