Şengül: Erenler, Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini gür bir sada ile gösterecek

Cumhur İttifakı Erenler Belediyesi Meclis Üyeleri Aday Tanıtım Toplantısında Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “31 Mart akşamı Erenler’in Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini gür bir sada ile göstereceğiz” dedi. İl Başkanı Yunus Tever ise, “Allah nasip ederse 31 Mart akşamı büyükşehir belediyemizi ve 16 ilçemizi de kazanarak 17-0 yapacağız” dedi.

Cumhur İttifakı Erenler Belediyesi Meclis Üyeleri Aday Tanıtım Toplantısı partililerin ve vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşti. Gerçekleşen toplantıya AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP İlçe Başkanı Mustafa Tamer, parti yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

“İLÇEMİZE DEĞER KATACAK”

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, “Bu aksam burada belediye ile vatandaş arasında köprü olacak ve ilçemize değer katmak için durmadan çalışacak, hizmet belediyeciliğinin yanında gönül belediyeciliği anlayışıyla hareket edecek, birbirinden kıymetli cumhur ittifakı meclis üyesi arkadaşlarımızı daha yakından tanımak için toplanmış bulunmaktayız” dedi.

“EN GÜÇLÜ DESTEK”

Barik, “Bizler Erenler teşkilatı olarak tüm kademelerimiz ile 31 Mart yerel seçimlerinde ilçemizde en yüksek oy oranıyla Rahmi başkanımızı seçerek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği vermeye çalışacağız. Kıymetli Cumhur ittifakı belediye başkanı adayımız Rahmi başkanımıza ve meclis üyesi arkadaşlarımıza çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

HAYIRLI OLSUN

MHP İlçe Başkanı Mustafa Tamer, “Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Aday Tanıtım Toplantımızın hayırlı olmasını diliyor, birbirinden değerli arkadaşlarımıza çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum. Hep birlikte Cumhur İttifakı olarak Erenler İlçemizde en yüksek oyu almak için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

“GÜR BİR SADA”

Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, “İlçe Başkanımız Ömer Barik, MHP İlçe Başkanımız Mustafa Tamer, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adaylarımız ve teşkilatlarımızın tüm kademeleri ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışacak, 31 Mart akşamı Erenler’in Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini gür bir sada ile göstereceğiz” dedi.

“SAHADAYIZ”

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ise, Teşkilatlarımıza güveniyoruz, ittifakımıza güveniyoruz, adaylarımıza güveniyoruz. Gece gündüz demeden bütün adaylarımızla, teşkilatlarımızla birlikte sahadayız. Projelerimizden, yapacak olduğumuz vaatlerimizden bahsediyoruz. Milletimiz, gerçek belediyeciliğin AK Parti olduğunu çok iyi biliyor ve bizlere güveniyor” dedi.

“HAZIRIZ, KARARLIYIZ”

İl Başkanı Tever, “Bizler de milletimizin güvenini sarsmamak adına çok daha fazla ve gayretli bir çalışmayı ortaya koyuyoruz. Allah nasip ederse 31 Mart akşamı başta büyükşehir belediyemiz olmak üzere 16 ilçemizi de kazanarak 17-0 yapacağız. Seçim zaferi için bizler hazırız, kararlıyız” dedi. Konuşmaların ardından Meclis Üyesi Adaylarının öz geçmişlerinin okunması ve aile fotoğrafı çekimi ile program tamamlandı.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar