SAKİKAD alışveriş panayırı ünlü isimlerin katılımı ile devam ediyor

Sakarya Girişimci Kadınlar Derneği tarafından düzenlenen SAKİKAD alışveriş panayırı, açıldığı günden bugüne yoğun ilgi görüyor. Alışverişin haricinde yeni yıl hediyesi almak isteyenlerin de ilgi gösterdiği SAKİKAD alışveriş panayırı, el emeği birçok özgün ürün çeşidi ve uygun fiyatları ile vatandaşlardan tam not almayı başardı.

Önemli isimler bir arada

Cuma günü açılışı yapılan alışveriş panayırı, olumsuz hava koşullarına rağmen yoğun ilgi görüyor.

Açılış gününde girişimci kadınlara destek vermek adına birçok önemli isim alışveriş panayırını ziyaret etti. Sakarya Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Nagihan Aygün, yönetim kurulu ve üyelerinin ev sahipliğinde düzenlenen alışveriş panayırına; Söğütlü Kaymakamı Cevat Gün, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Belgin Demirağ, Serdivan Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim ilkiz, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Özden, Kızılay Sakarya Kadın Kolları Başkanı Leyla Deniz, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Nilgün Akman, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Sakarya Girişimci Kadınlar Derneği tarafından, Cadde54 ve Serdivan AWM arasındaki alanda açılan alışveriş panayırı, ikinci gününde sevilen ünlü isimler sunucu Nur Viral ve astrolog Mina Ölmez’in katılımı ile devam etti.

24 Aralık Pazar günü saat 15:00’de Uzman Klinik Psikolog Zeynep Akgün ve Uzman Klinik Psikolog Uğur Can Yeşildağ, 27 Aralık Çarşamba günü saat 18:00’de Yazar Nöropsikoloji, Doktorant Hatice Kübra Tongar, 28 Aralık Perşembe günü saat 14:00’de Numerolog&Astrolog Bioenerji Enerji Uzmanı Halime Turgut Karaca ve 30 Aralık Cumartesi günü saat 18:00’de Yazar&Aile Danışmanı Dilek Cesur gibi alanlarında uzman ve önemli isimler de alışveriş panayırına katılarak Sakaryalılarla buluşacak.

Yeni organizasyonlar

SAKİKAD Başkanı Nagihan Aygün, pek çok kadın girişimci tarafından hazırlanan el emeği ürünlerin sergilendiği ve satışının gerçekleştiği alışveriş panayırı ile kadınların hem ticarete başladığını hem de yenilikçi el emeği hediye kataloğu sunduklarını belirterek, yeni yıl hediyesini henüz almamış herkesi Cadde54 ve Serdivan AWM arasındaki alışveriş panayırına davet etti.

Başkan Aygün ayrıca, girişimci kadınları ticaretle buluşturmaya ve onlara daha iyi imkanlar sağlamak için önümüzdeki dönemlerde de yeni organizasyonlar planladıklarını belirterek, kadın girişimcilerin varlığının sesi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Başkan Aygün, SAKİKAD alışveriş panayırının açılışına verdikleri destek nedeniyle başta Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce olmak üzere Serdivan, Adapazarı, Erenler belediyesi başkanları ve saha ekibine, kamu kurum ve kuruluşları ile alışveriş panayırının açılışında emeği geçenlere de teşekkür etti.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar