Rıdvan Duran’dan Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Rıdvan Duran, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Duran, mesajında, “2024 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Duran, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Türkiye Yüzyılı çerçevesinde güçlü bir ülke olma hedefine emin adımlarla ilerliyor. 2024 yılında da, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, millet olarak birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde, azim ve kararlılıkla geleceğe yürümeye devam edeceğiz.

2024 yılının, Gazze’de ve dünyanın dört bir yanındaki mazlum kardeşlerimizin yaşadığı zorlukları bir an önce sona erdiren, umut dolu güzel günlere kavuşturan bir yıl olmasını diliyorum.

Bireysel ve toplumsal anlamda mutlulukların arttığı, refahın herkesle eşit ve adil paylaşıldığı bir dünyada, insanların birbirine daha çok destek olduğu, barışın ve kardeşliğin egemen olduğu bir yıl geçirmeyi temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2024 yılının tüm İslam alemine ve insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, değerli hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve tüm insanlığın yeni yılını en içten duygularımla kutluyorum.”

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar