Mutlu Işıksu: Söz Verdik Yaptık, Birlikte Başardık

Adapazarı Belediyesi, Mahallemi Güzelleştiriyorum Projesi ile şehirde bir ilke daha imza attı. Başkan Mutlu Işıksu, göreve geldikleri günden bugüne 84 mahallede gayretle sahada olduklarını, 1735 günde 740 sokak ve caddede çalışma yapılmış olacağını açıkladı. Işıksu, “Söz verdik, yaptık ve hamdolsun birlikte başardık. Altyapısı, asfaltı, kaldırımı, ağaçlandırması ve aydınlatmalarıyla şehrin kalbi Adapazarı’mızın çehresini değiştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

PROJE ÇOK BEĞENİLDİ

2019 yerel seçimlerinde göreve geldikleri gün projeyi başlattıklarını açıklayan Başkan Işıksu, “AK Belediyeciliğin değişmez vizyonu olan vatandaşlarımızın gönüllerinde daima yer almak bizim temel hedefimizdi. 84 mahallemizde ihtiyaç tespit ettiğimiz cadde ve sokaklarda Türk Telekom, AGDAŞ, SEDAŞ ve SASKİ gibi kurumlarımızın altyapı desteği sonrasında biz asfalt, kaldırım, ağaçlandırma ve aydınlatma çalışmalarını tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Çalışma yaptığımız her yerde vatandaşlarımızla buluşarak, istişarelerimizi yaparak süreci ilerlettik ve Mahallemi Güzelleştiriyorum Projemiz hamdolsun büyük bir beğeniyle karşılandı.” diye konuştu.

DURMAK YOK ÇOK ÇALIŞMAYA DEVAM

Başkan Işıksu Mahallemi Güzelleştiriyorum Projesinin ihtiyaç tespitleriyle devam edeceğini vurgulayarak, “Planlı, organize ve hızlı bir şekilde çok çalışmayı sürdüreceğiz. Biz Adapazarı’mıza hizmet etmeyi, yaptığımız hizmetlerle hemşehrilerimizin gönlünde yer almayı çok önemsiyoruz. Allah’ın izniyle 10. etap da tamamlandığında 1735 günde 740 cadde ve sokağımız tamamen yenilenmiş oluyor. Şehrin kalbi Adapazarı’mızı her geçen gün daha da güzelleştirmeye devam.” ifadelerini kullandı.

Son Eklenenler

Sinema Reklamları

Power Apps

Magnezyum Complex

Öne Çıkanlar