Mutlu Işıksu: Birlikte Bereket Var

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Birlikte bereket var. Günün her anını kıymetli hemşehrilerimizle birlikte yaşıyor, daha güzel yarınlar için birlikte gayret ediyoruz. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. Birbirimize daha sıkı kenetlenerek şehrimize hayırlı hizmetlerimizi sürdürebilmeyi bizlere nasip eylesin. Hep birlikte gayrete, çalışmaya, başarıya ve berekete devam. Adapazarı için yola devam.” dedi.

Cumhur İttifakı Tüm Ekipleriyle Sahada

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Işıksu’ya programlarda AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili eşlik ediyor.  Yeni Camii’nde sabah namazı sonrası Kızılay programı ile başlayan programlar, akşam Orhan Camii’nde Miraç Kandili programı ile tamamlandı. Gazi dernekleri ziyareti, kandil ikram programları ve esnaf ziyaretlerine AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık katılırken, akşam Orhan Camii’nde gerçekleştirilen Miraç Kandili programına AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, AK Parti İlçe Başkanı Samet Çağlayan ve MHP İlçe Başkanı Recep Usta ile teşkilat mensupları iştirak etti.

Işıksu: “Adapazarı İçin Başarıya Devam”

Günün programlarını değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Çok bereketli bir gün daha yaşadık. Hamdolsun, birlikte bereket var. Sabah Yeni Camii’nde Kızılay programı hemen ardından Belediyemizde misafirlerimiz, Adapazarı Kaymakamımız Oktay Kaya ve İlçe Müdürlerimizi ziyaret ettiğimiz bereketli günde çok kıymetli şehit yakınlarımız ve gazilerimizle buluştuk; depremzede kardeşlerimizi hanelerinde ziyaret ettik; AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Ertuğrul Kocacık, Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar, AK Parti İl Başkanımız Yunus Tever, İlçe Başkanımız Samet Çağlayan ve MHP İlçe Başkanımız Recep Usta ile birlikte hemşehrilerimize kandil vesilesiyle ikramda bulunduk, esnafımızı dükkanlarında ziyaret ettik. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. Miraç gecemizin bereketini yaşamayı, birbirimize daha sıkı kenetlenerek şehrimize hayırlı hizmetlerimizi sürdürebilmeyi bizlere nasip eylesin. Hep birlikte gayrete, çalışmaya, başarıya ve berekete devam. Adapazarı için yola devam.” ifadelerini kullandı.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar