Mutlu Işıksu: Birlik ve Beraberlikle Yola Devam

Adapazarı muhtarları ile buluşan Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Çalışma dönemimizde kıymetli muhtarlarımızla istişarelerimizi hiç bırakmadık, Adapazarı’mıza eser ve hizmetlerimizi muhtarlarımızla birlikte kazandırdık. Bu birlik ve beraberlikle şehrin kalbi Adapazarı’mız için daha yapacak çok işimiz var. Adapazarı için yola devam.” dedi.

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Adapazarı muhtarları ile bir araya geldi. Toplantıya Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta ve mahalle muhtarları katıldı.

Erdem’den Işıksu’ya Teşekkür

Buluşmada ilk olarak konuşan Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, Başkan Işıksu’ya teşekkür ederek muhtarların şehrin gelişimi için çok önemli olduğunu vurguladı. Erdem, “5 yıl boyunca Adapazarı’mızın mahallelerinin ihtiyaçlarını gidermek için değerli muhtarlarımız gayret etti. Bu çalışmalar birlikle olur, beraberlikle olur. Mutlu Başkanımıza bizlere verdiği değer için teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Eser ve Hizmet Belediyeciliği

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan yaptığı konuşmada, Adapazarı sevgisine vurgu yaptı. Mutlu Işıksu başkanlığında Adapazarı’nda eser ve hizmet belediyeciliğinin önemli örneklerinin sergilendiğini belirten Çağlayan, “Mutlu Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. 112 proje ve eseri hayata geçirdi. Tabi bu çalışmalara muhtarlarımız da önemli katkılar sundu. Adapazarı’nda bu sevgi ve gayret inşaallah hep birlikte devam edecek. Rabbim beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Yarınlarımız Daha Güzel Olacak

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta ise gerçekleştirilen toplantının ve Cumhur İttifakı birliğinin önemine değindi. Usta, “Cumhur İttifakının en güzel örneklerini Adapazarı’mızda sergiliyoruz. Mahalleler yapılan her hizmette muhtarlarımızın çok önemli katkıları var. Hepsine teşekkür ediyoruz. Seçimlerden alınacak başarılı sonuçlarla Adapazarı’mızın yarınları daha güzel olacak.” diye konuştu.

Adapazarı İçin Yola Devam

Muhtarlarla her zaman beraber olduklarının altını çizen Başkan Işıksu ise yaptığı konuşmada, mahalle mahalle çalışmalardan bahsetti ve yeni dönemde hizmet çıtasının daha yukarılara çıkacağını vurguladı.  Işıksu, “Muhtarlarımız bizim için çok kıymetlidir, çalışma dönemimizde istişarelerimizi hiç bırakmadık, Adapazarı’mıza eser ve hizmetlerimizi muhtarlarımızla birlikte kazandırdık. Her mahallemizde, her sokağımızdayız ve yanımızda hep muhtarlarımız var, Rabbim hepsinden razı olsun. Bu birlik ve beraberlikle şehrin kalbi Adapazarı’mız için daha yapacak çok işimiz var inşaallah. Hep birlikte, gayretle Adapazarı için yola devam.” ifadelerini kullandı.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar