İYİ Parti Geyve Seçim irtibat Bürosu açıldı

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kılıçaslan ve Genel Başkan Yardımcısı Kuleyin katılımıyla Geyve Seçim irtibat Bürosu açıldı. Törende konuşan Kılıçaslan, “İrtibat Büromuzun Geyve’mize hayırlı olmasını diliyorum” dedi

İYİ Parti Geyve Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı gerçekleştirildi. Açılış törenine İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan’ın yanı sıra; Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kuleyin, İl Başkanı Ahmet Uçak, Geyve Belediye Başkan Adayı Yusuf Baran, parti yönetici ve vatandaşlar katıldı. Programda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Kuleyin, “Sakarya ve Geyve’de görüyoruz ki İYİ’ler sahada, işler yolunda. Vatandaşımızın sorunlarını dinlemek, onların bizlere daha da kolay ulaşabilmesi için açtığımız Seçim İrtibat Büromuzun hemşehrilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, adaylarımıza çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum. Sakarya’ya İYİ belediyecilik çok yakışacak.” dedi.

GEYVE’MİZE HAYIRLI OLSUN

Açılışta konuşan Kılıçaslan, “Bugün yoğun programı olmasına rağmen aramızda olan çok kıymetli ağabeyim, Genel Başkan Yardımcımız Şükrü Kuleyin aramızda. Kendisi partimizi, düşüncelerimizi ve fikirlerimizi televizyonlarda en iyi şekilde temsil ediyor. Allah ondan razı olsun. Bu duygu ve düşüncelerle Seçim İrtibat Büromuzun Geyve’mize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah seçimi kazandıktan sonra da belediye binamızın önünde böyle bir kalabalık ile yeniden toplanacağız.” ifadelerini kullandı.  Açılışın ardından Genel Başkan Yardımcısı Kuleyin, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan ve beraberindekiler ilçede yürüyüş gerçekleştirerek vatandaşı ziyaret etti.

 

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar