İsmail Gündoğdu: Tüm Gücümüz ve Enerjimiz Ferizli’nin Yarınları İçin

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, “Cumhur İttifakı olarak gücümüzü milletten, milletimizin bizlere olan güveninden alıyoruz. Tüm gücümüz ve enerjimizi Ferizli’nin yarınlarını inşa etmek için kullanmaya devam edeceğiz” dedi.

VATANDAŞ BULUŞMASI

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, ilçede ziyaretlerine devam ediyor. Gündoğdu son olarak AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Murat Kaya ile birlikte mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi. Gündoğdu ve Kaya Devlet Mahallesi ve İstiklal Mahallesi esnaf ziyaretinde bulundular. Devlet Mahallesi Muhtarı Selahattin Gündoğdu ve İstiklal Mahallesi Muhtarı Muzaffer Çakır’ı muhtarlıkta ziyaret ederken, Kapalı Pazar Yeri’nde pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet ettiler. Kaya ve Gündoğdu, Devlet Mahallesi’nde üretim yapan ÇNR Tekstil Fabrikasını, Ferizli Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Arsan Kauçuk ve Ultimate Taşımacılık Ekipmanları Fabrikalarını ziyaret ederek, çalışanlara kolaylıklar diledi. Günün sonunda ise Abdürrezzak Mahallesinde vatandaş buluşması gerçekleştirildi.

SANDIKLARI PATLATACAĞIZ

Ziyaretlere Kaya ve Gündoğdu’nun yanı sıra AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş ve Yönetimi, meclis üyeleri katıldı. Programda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, “Ferizli hamdolsun dimdik Cumhur İttifakının ve İsmail Gündoğdu’nun arkasında duruyor. Allah nasip ederse 31 Mart’ta Ferizli’de sandıkları patlatarak İsmail Başkanımızla yola devam edeceğiz” dedi.

ENERJİMİZ FERİZLİ İÇİN

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu ise, “Sayın Milletvekilimizle birlikte Ferizli’mizde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımıza çalışmalarımızı anlatarak 5 yılda kat ettiğimiz mesafeyi görüyoruz. Çok şükür Ferizli’de milletimizin gönlüne girmek bizlere nasip olmuş. Eser ve hizmet belediyeciliği ile vatandaşlarımızın dertlerine derman olmuşuz. Hep birlikte ortak akılla, işbirliği ve istişare ile tüm gücümüz ve enerjimizi Ferizli’nin yarınlarını inşa etmek için kullanmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

MİLLETE HİZMETKAR OLMAK

Gündoğdu son olarak şunları kaydetti: “Ferizli’nin gönlü zengin,  kalbi geniş insanlarına hizmet etmenin onurunu bugüne kadar büyük bir gururla taşıdık. Millete hizmetkar olmanın bereketine inanan, bu hizmetkarlığın en büyük makam olduğuna yürekten bağlı neferlerden oluşan bir davanın yolcusuyuz. Cumhur İttifakı olarak gücümüzü milletten, milletimizin bizlere olan güveninden alıyoruz. İnşallah 31 Mart sonrasında da tüm enerjimizle Ferizli’ye hizmete devam edeceğiz.”

EN GÜÇLÜ DESTEK

AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya ise, “İsmail Gündoğdu başkanımız Ferizli’de önemli çalışmaları hayata geçirmiş. Kendisinin Ankara’da her zaman destekçisiyiz. Türkiye Yüzyılında hazırız kararlıyız diyerek, Cumhur İttifakı olarak güçlü bir birliktelikle 31 Mart seçimlerine gidiyoruz. Tüm Sakarya’da sandıkları patlatarak Sayın Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği şehrimizden vereceğiz” dedi.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar