İsmail Gündoğdu: Ferizli Bizim Tek Sevdamız

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, “Ferizli’de halkımızın gönlüne girmek bizim en büyük mutluluğumuzdur. Ferizli bizim tek sevdamız” dedi.

SAKARYA – Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, ilçede ziyaretletine devam ediyor. Gündoğdu son olarak ilçede Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek Kızılay Kan Bağışı Etkinliğine katıldı. Gündoğdu daha sonra Umre’den dönen Sefa Yıldız, Adem Biçer ve Hasan Zafer’e hane ziyaretleri yaparken, Ferizli Merkezde Karasu Caddesi ve Kantar Mevkiinde esnaf ziyaretleri yaptı. Gündoğdu son olarak ise Nalköy, Ceylandere ve Damlık Mahallesi kahvehane ziyaretlerine vatandaşlarla kucaklaştı. Programlara AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyeleri ile adayları katıldı. 

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

Ziyaretlerinde Ferizli’de hayata geçirilen çalışmalar istişare edilirken, Gündoğdu beklentileri dinleyerek yeni dönem vizyonunu anlattı. Gündoğdu, “Ziyaretlerimizde gördüğümüz yakın ilgi bizi çok mutlu ediyor. Hamdolsun Ferizli’de halkımızın gönlüne girmek bizim en büyük mutluluğumuzdur. Ferizli bizim tek sevdamız. İlçemize hizmet etmek, gönül belediyeciliği ile gönüllere girmek ve eser siyaseti ile insanımızın hayatına dokunmaya devam edeceğiz. Bu yolda bizlere duaları ile destek olan tüm gönüldaşlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

MİLLETİMİZ LİDERİNİ BAĞRINA BASTI

Gündoğdu son olarak şunları kaydetti: “Cumhur İttifakı olarak güçlü şekilde yolumuza devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Cumartesi günü huzur bulduğu Sakarya ile buluştu ve şehrimiz asrın liderini bağrına bastı. Demokrasi Meydanında yapılan mitinge Ferizli’den büyük bir katılım sağladık. Cumhurbaşkanımızı bağrına basan Ferizli halkımıza minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Bu büyük buluşmada Cumhur İttifakı olarak gücümüzü ve birlikteliğimizi herkese gösterdik. İnşallah 31 Mart’ta milletimizin teveccühü ile sandıkları patlatarak Sayın Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği Ferizli’den vereceğiz.”

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar