Işıksu: Daha güzel bir Adapazarı için istişarelerimizi sürdürüyoruz

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Bileciler, Solaklar, Doğancılar ve Kurtbeyler mahallelerini ziyaret etti. Buluşmalara AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat mensupları, muhtarlar ve meclis üyeleri de katıldı. Işıksu, “Mahalle ziyaretlerimizle kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyor, daha güzel bir Adapazarı için istişarelerimizi sürdürüyoruz.” dedi.

Işıksu ve Çağlayan Mahalle Ziyaretlerinde

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, mahalleleri ziyaret ederek şehir insanı ile bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak, Bileciler, Solaklar, Doğancılar ve Kurtbeyler mahallelerini ziyaret eden Başkan Işıksu’ya, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat mensupları, muhtarlar ve meclis üyeleri eşlik etti.

Doğalgaz ile Daha Konforlu Yaşam

Programları değerlendiren Başkan Işıksu, yapılan ziyaretlerde mahalle sakinleriyle samimi bir ortamda bir araya gelerek birlik ve beraberliği vurguladı, her daim sahada olduklarını ve mahalle sakinlerinin ilgi ve teveccühünün kendileri için çok değerli olduğunu belirtti. Işıksu, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Mahalle ziyaretlerimizle kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyor, daha güzel bir Adapazarı için istişarelerimizi sürdürüyoruz. Bileciler, Solaklar, Doğancılar ve Kurtbeyler mahallelerimizdeydik. Millet Evleri ve sosyal tesis-cemiyet alanları, parklar ve sahalar başta olmak üzere birçok hizmeti hamdolsun hayata geçirdik. Doğalgaz çalışmaları ile daha konforlu bir yaşam mahallelerimizde… Teveccüh ve samimiyet için mahalle sakinlerimize kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Daha çok çalışarak Adapazarı’mızı hep birlikte daha da güzelleştirmeye devam.”

Aşkla Çalışmaya Devam

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ise, “Mutlu Başkanımızla birlikte mahallelerimizi ziyaret ederek sorunları yerinde tespit ediyoruz ve çözüm üretiyoruz. Milletimizin gösterdikleri ilgi ve destek bizleri daha da motive ediyor, desteğe layık olmak için aşkla çalışmaya devam.” diye konuştu.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar