‘Hep birlikte Güneşler’i daha ileriye taşıyacak çalışmaları hayata geçireceğiz’

Başkan Adayı Alemdar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu ile birlikte Güneşler Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Alemdar, “Hep birlikte Güneşler’i daha ileriye taşıyacak çalışmaları hayata geçireceğiz” dedi. Genel Başkan Yardımcısı Yavuz ise “Sizin oylarınızla güçlü desteğinizle olmaz denilenleri yaptık. Adapazarı’nda Mutlu Işıksu, Büyükşehir’de Yusuf Alemdar en iyi şekilde şehrimize hizmet sunacaktır” dedi.

SAKARYA – Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, mahalle ziyaretlerini hızla sürdürüyor. Son olarak Güneşler Mahallesi’ni ziyaret eden Alemdar, burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un katılımıyla gerçekleşen programa, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve önceki dönem Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli katıldı.

Güneşler hizmet yolculuğuna devam diyecektir

Programda konuşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “30 büyükşehir arasında rekor oyla Cumhur İttifakı’mızın zafere ulaşacağına inanıyorum. Sizlerin desteği bu anlamda çok kıymetli. Bizler ancak birlikte hareket edersek şehrimizi ileriye taşıyabiliriz. İnşallah Güneşler Mahallesi bu kutlu yolculuğa güçlü bir destek vererek, hizmet yolculuğuna devam diyecektir” ifadelerini kullandı.

ADA Pazar Güneşler, Hayırlı Olsun

Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Güneşler’imizde başta ADA Pazar Güneşler Yerleşkesi olmak üzere çok güzel çalışmalar yaptık. Adapazarı’mızın 84 mahallesinde olduğu gibi Güneşler’imizde de yoğun çalışmalarımız oldu. Süleyman Dişli başkanımıza da bu akşam bizi bir araya getirdiği için teşekkür ediyorum. Yusuf Alemdar Başkanımız deneyimi ve birikimiyle şehrimize değer katacaktır. İnşallah 31 Mart’ta büyük bir zafer kazanıp şehrimizin yarınları için daha güzel günlere hep birlikte adım atacağız” diye konuştu.

Güneşler Mahallesi güneş gibi üzerimize doğdu

Konuşmasında mahallenin taleplerini çözüme kavuşturacaklarını ifade eden Alemdar, “Bu akşam Güneşler Mahallesi güneş gibi üzerimize doğdu. Bu coşkunuza ve teveccühünüze teşekkür ediyorum. Bu akşam kıymetli Süleyman başkanımız da burada. Kendisi bu davaya yıllarca hizmet etmiş, davanın neresinde ihtiyaç duyulursa orada olmuştur. Allah ondan razı olsun. Güneşler mahallemizde belli bölgelerde su sıkıntısı var, inşallah nasip olursa SASKİ marifetiyle sorunu çözeceğiz. Her kesimin yer bulabileceği alanlar oluşturacak ve tema parklar yapacağız. Mutlu başkanımızla beraber el ele verip sizlerin hizmetinizde olacağız” dedi.

 

65 yaş üstü vatandaşlarımızın su faturasına yüzde 65 indirim yapacağız

Yeni dönemde gerçekleştirilecek projelere vurgu yapan Alemdar, “Projelerimizi açıkladık, İlkokul ve ortaokul öğrencilerimiz belediye otobüslerine ücret ödemeyecek. Üniversite ve lise öğrencilerimiz yüzde 54 daha ucuz seyahat edecek. Dar gelirli 65 yaş üstü vatandaşlarımızın su faturasına yüzde 65 indirim yapacağız. Çiftçimizin üreticimizin ilaç, gübre ve pazarlama, nerede ihtiyacı varsa orada yardımcısı olacağız. Kadınlarımızın meslek edindiği kursları çeşitlendirerek ürettikleri ürünleri ise kooperatifleşmelerini sağlayarak beraber pazara çıkaracağız. Güneşler’i daha ileri götürmenin derdinde olacağız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Samimiyetimiz birlikteliğimiz asla eksilmesin” diye konuştu.

Sizlerin güçlü desteğiyle olmaz denilenleri yaptık

Programda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Sizler 2002’den bu yana Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında dimdik duranlarsınız. Ayasofya’nın açılmasını sağlayanlarsınız. İHA’ları, SİHA’ları ortaya çıkaranlarsınız. Sizin oylarınızla güçlü desteğinizle olmaz denilenleri yaptık. Biz sizlerin hizmetkarıyız. Süleyman başkanımız önceki dönem başkanımız ama bizden daha heyecanlı. Bu akşamı organize etmek için çok uğraştı. Bu dava neferi olma işidir. Mutlu başkanımızın kapısı sizlere her zaman açık. Kendisi çok güzel işler yaptı. Dahası da olacak. Çok daha fazlasını yapacak. Benim adayım Cumhur İttifakı’nın adayıdır. Benim davamın kararı neyse ben o kararın peşinden giderim. Yusuf Alemdar’ın da kapısını çalın. Hizmet bayrağını çok daha yükseklere çıkaracaktır. Desteğinizi verin, kapısını çalın, imkanlar ölçüsünde tüm isteklerinizi karşılayacaktır” şeklinde konuştu.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar