Duran: Herkesin Eşit Fırsatlara Sahip Olduğu Bir Şehir Oluşturmayı Hedefliyoruz

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Duran, ilçelerin altyapısının güçlendirilmesi, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının karşılanması ve ekonomik potansiyelinin geliştirilmesi için çalışmalar yapılacağını açıkladı.

Sakarya’nın Türkiye’nin önemli şehirlerinden biri olduğunu vurgulayan Duran, her bir ilçenin kendine özgü ihtiyaçları ve potansiyelleri olduğunu ifade etti.

Duran, yaptığı açıklamada, Sakarya’nın 16 ilçesiyle Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olduğunu belirterek, “Bu ilçelerin her birinin kendine özgü ihtiyaçları ve potansiyelleri var. Büyükşehir Belediye Başkanı olmam durumunda hiçbir ayrım gözetmeksizin, her ilçeye adil ve eşit hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.” dedi.

“İLÇELERİMİZDEKİ FARKLILIKLARI ORTADAN KALDIRACAĞIZ”

Göreve gelmeleri durumunda hiçbir ayrım gözetmeksizin, ilçelere adil ve eşit hizmet sunmayı amaçladıklarını belirten Duran, bu çerçevede, ilçelerin farklılıklarını ortadan kaldırmak için altyapı, ekonomi, sosyal ve kültürel alanlarda çeşitli çalışmalar yapacaklarını dile getirdi.

Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Duran, şunları söyledi:

“İlçelerimiz altyapı, ekonomi, sosyal ve kültürel bakımından farklılıklar göstermektedir. Öncelikle, bu farklılıkların giderilmesi için, ilçelerde çalışmalar yapacağız. İlçelerimizin yol su ve kanalizasyon altyapılarını güçlendireceğiz. İlçelerin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını belirleyerek öncelik sırasına göre projelerimizi hayat geçireceğiz.”

“İLÇELERİN EKONOMİK POTANSİYELİNİ GELİŞTİRECEĞİZ”

Duran, ilçelere yönelik yapmayı planladıkları en önemli çalışmalarından birinin de ekonomik farklılıkların giderilmesine yönelik olacağını belirterek, “Farklılıkların giderilmesi için, ilçelerin ekonomik potansiyeli geliştirmemiz gerekiyor. Bu kapsamda, ilçelerde istihdam olanaklarını arttırmak için çalışmalarımız olacak. Ayrıca, ilçelerin tarımsal ve turizm potansiyelini de değerlendireceğiz.” diye konuştu.

“HERKESİN EŞİT FIRSATLARA SAHİP OLDUĞU BİR ŞEHİR OLUŞTURMAYI HEDEFLİYORUZ”

Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Duran, ilçelerde yapılacak çalışmaların sonucunda Sakarya’nın daha yaşanabilir ve gelişmiş bir şehir haline geleceğine inandığını belirtti. Duran, projelerinin ilçeler arasındaki farklılıkları ortadan kaldırmayı, herkesin eşit fırsatlara sahip olduğu bir şehir oluşturmayı amaçladığını sözlerine ekledi.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar