‘Çocuklarımızın, gençlerimizin yanında olduk, olmaya devam edeceğiz’

Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, futboldaki hünerlerini de sergilediği buluşma için “Çocuklarımızla güzel bir anımız oldu” dedi.

Turanlar Mahallesi çocuklarıyla halı saha maçına çıkan ve başlama vuruşunu yapan Başkan Babaoğlu, çocukları mutlu etti.

Muhtar adayı Kudret Holat’ın organize ettiği maç öncesi çocuklarla futbol üzerine sohbet eden Babaoğlu, muhtar adayı Holat’a başarı dileğinde de bulundu.

“SPORA ÖNEM VERİYORUZ”

“Çocuklarımızı sosyal ve sportif etkinliklere yönlendirmeyi önemsiyoruz” diyen Babaoğlu, “Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmalıyız. Bu noktada bizlerde üzerimize düşeni yapma gayreti içinde olduk. Eğitim etkinliklerinin yanı sıra çocuklarımıza, gençlerimize spor yapabilecekleri sosyal yaşam alanları oluşturuyoruz. Bu dönem 10 mahallemize nitelikli sosyal yaşam alanları kazandırdık. Yeni dönemimizde daha fazla mahalleye sosyal yaşam alanı kazandırmayı hedefliyoruz. Yine Hendek Gençlik Merkezi’mizi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle faal ve ekin duruma getirerek, çocuklarımızın ve gençlerimizin yararına sunduk. Çocuklarımızın, gençlerimizin yanında olduk, olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar