Çelik: Serdivanımız için ne gerekiyorsa canla başla yapacağız

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Arabacıalanı Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Vatandaşlar tarafından meşaleler ile karşılanan Başkan Adayı Çelik, “İnşallah bu birlikteliği devam ettirerek Serdivanımız için ne gerekiyorsa canla başla yapacağız” dedi.

Programa; AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Meclis Üyesi Adayları, teşkilat üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Sürekli Sahada Vatandaşımızla Beraberiz

Başkan Adayı Çelik, “Sürekli sahada, halkımızın dertleriyle dertlenip, ilçemizin gelişimi için taşın altına elimizi koymaktan çekinmeden hizmet üretmeye devam edeceğiz. Hemşehrilerimizin mutlu bir kentte yaşaması için her türlü imkânı seferber ederek şehrimizi, siz kıymetli hemşehrilerimizle birlikte yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

Hemşehrilerimizle Omuz Omuza Yürüyoruz

Serdivan’ın cazibe merkezleri ile ünlü mahallelerinin Sakarya’nın en çok görünen ve en işlek yerleri olduğunu ve bu mahallelerin şehir için öneminin bilindiğini ve gereğinin neyse yapılmaya özen gösterdiklerini dile getiren Başkan Adayı Çelik, “Bu zamana kadar yıllardır çözülemez denilen birçok sorun Cumhur İttifakı yönetimleriyle çözüme kavuştu. Sizlerden gelen talep ve önerileri her zaman dikkate alarak gereği neyse yapmaya özen gösterdik. Tabiri caizse sizlerle omuz omuza yürüyüp gönül gönüle verdik” dedi.

Vatandaşlarla birebir sohbet ederek görüş ve taleplerini dinleyen Başkan Adayı Çelik, 31 Mart Yerel Yönetimler Seçimlerinde destek isteyerek hayata getirmeyi planladığı projelerinden bahsetti.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar