Başkan Şenol Dinç ASKON’u Misafir Etti

ASKON Sakarya ekibini ağırlayan Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, “İnşallah kalıcı eser ve yatırımlar ile Erenler’imize hak ettiği hizmetleri sunacağız” dedi.

Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, ASKON Sakarya Şubesini misafir etti. Sakarya Şube Başkanı Halil Erol’un ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette birlik ve beraberlik mesajı verildi. Başkan Şenol Dinç, heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

TEŞEKKÜR

Ziyarette konuşan Şube Başkanı Halil Erol, “31 Marta Yerel Seçimlerindeki başarınızdan dolayı sizleri bir kez daha tebrik ediyoruz. Sizler gibi bizlerinde gayesi şehrimize hizmet. Bu kapsamda birlikte çalışacağımıza inancımız tam. Nazik ev sahipliğinizden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylık diliyoruz” dedi.

HİZMETLER

Başkan Şenol Dinç ise, “Kıymetli Halil Başkanım ve değerli yönetim kurulu üyeleri, nazik ziyaretiniz ve iyi dileklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Erenler gelişime ve hizmete çok açık bir durumda. Bizler bu yüzden buradayız. İnşallah kalıcı eser ve yatırımlar ile Erenler’imize hak ettiği hizmetleri sunacağız” dedi.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar