Başkan Gündoğdu: Bizler Ferizli halkının hizmetkarlarıyız

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, 31 Mart 2024 seçimleri öncesi belediye personelleriyle toplantı gerçekleştirdi. Başkan Gündoğdu, birlik ve beraberlik mesajı vererek seçim süreci ve sonrasında dayanışmanın önemine vurgu yaptı.

Toplantıda konuşan Başkan Gündoğdu, belediye personeline bugüne kadar gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. “Geçirdiğimiz 58 ayda birlikte çalıştık ve her birinizin katkısıyla önemli işlere imza attık. Memnuniyetle ifade etmeliyim ki, personelimizden son derece memnunuz.” diyen Başkan Gündoğdu, personelin özverisi ve fedakârlığıyla gerçekleştirilen hizmetlerin Ferizli halkının yaşam kalitesini artırdığını belirtti.

Seçim sürecinde ve sonrasında sevgi ve kardeşlik içerisinde devam edileceğini vurgulayan Başkan Gündoğdu, “Ferizli halkının hizmetkarı olarak, farklı görüşlerden olsak da birbirimize saygı duyarak, sevgi ve kardeşlik içinde hareket edeceğiz. Halkımızın refahı ve mutluluğu için birlikte çalışacağız.” şeklinde konuştu.          

Seçim öncesi gerçekleştirilen bu toplantı, Ferizli Belediyesi çalışanları arasında motivasyonu artırarak birlik ve beraberliği pekiştirmeye yönelik önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar