Alemdar: Şehrimizin tamamına doğalgazın gelmesini sağlayacağız

Başkan Adayı Alemdar, Hendek Uzuncaorman Mahallesi’ni ziyaret etti. Programda konuşan Alemdar, “Yeni dönemde inşallah tüm sorunları ihtiyaçları çözmek için canla başla çalışacağız. Tüm mahallelerimize doğalgazı getireceğiz. Kooperatifleşmelerin önünü açarak çiftçimizin yanında olacağız” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Hendek Uzuncaorman Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Mehmet Civelek ve vatandaşlar tarafından karşılanan Alemdar, destekleri için teşekkür etti.

Programda AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, Hendek Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Adem Öz, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer İbrahimbaş ve İlçe Kadın Kolları Tülay Ekşioğlu yer aldı.

Uzuncaorman’ın doğalgaz sorunu çözülecek

Konuşmasında eksik kalan projelerin hızla tamamlanacağını ifade eden Hendek Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, “İlçemizin en güzel mahallelerinden birindeyiz. Yolların dörtte üçünü bitirdik. Buraya güzel bir mesire alanı istediniz, sözümüzü verdik. En büyük problem olan doğalgazı inşallah Yusuf başkanımızla birlikte çözeceğiz. İnşallah daha güzel hizmetleri önümüzdeki dönemde yapacağız” dedi.

Çiftçimizin yanında olacağız

Programda konuşan Yusuf Alemdar, “Bildiğiniz gibi 15 yıl boyunca Serdivan Belediye Başkanlığı yaptım. Çok önemli yatırım ve projeleri hayata geçirdik. Eksiklerimiz olabilir, doğaldır. Her geçen gün beklentiler, ihtiyaçlar değişiyor. Yeni dönemde inşallah tüm sorunları ihtiyaçları çözmek için canla başla çalışacağız. Tüm mahallelerimize doğalgazı getireceğiz. Kooperatifleşmelerin önünü açarak çiftçimizin yanında olacağız” diye konuştu.

Ortak akıl ve istişare

Başkan Alemdar konuşmasını şu sözlerle sürdürdü, “Hendek ilçemizin heyecanı hiç düşmüyor. Bizler de aynı heyecanla ilçemizi sık sık ziyaret ediyoruz. Hemşehrilerimizle kucaklaşıyor, hedeflerimizi paylaşıyoruz. Şehrimizin tüm kesimleriyle fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gittiğimiz her yerde ortak akıl vurgusu yapıyoruz. Çünkü bizler istişarede hayır vardır düsturuyla hareket etmenin kıymetini çok iyi biliyoruz” diye konuştu.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar