Alemdar: Şehit Ali Gaffar Okkan milletimizin gönlünde taht kurmuştur

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, 2001 yılında uğradığı saldırı sonucu şehit olan Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ı mezarı başında ziyaret etti. Başkan Adayı Alemdar, “5 silah arkadaşıyla birlikte şehit olan Emniyet Müdürümüz Ali Gaffar Okkan, milletimizin gönlünde taht kurmuş, canından çok sevdiği ülkesine, bayrağına, milletine hizmet için çaba göstermiştir. Rabbim kendisinden razı olsun” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, 2001 yılında uğradığı saldırı sonucu şehit olan Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ı şehadetinin 23’ncü yılında mezarı başında dualarla andı. Başkan Adayı Alemdar’a Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve MHP İlçe Başkanı Burhan Namlı eşlik etti.

Milletimizin gönlünde taht kurdu

Başkan Adayı Alemdar, Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ı şehadetinin 23’ncü yılında rahmet ve minnetle andıklarını ifade ederek, “Diyarbakır’da 2001 yılında uğradığı saldırıda beraberindeki 5 silah arkadaşıyla şehit olan Emniyet Müdürümüz Ali Gaffar Okkan, milletimizin kalbinde taht kurmuş, canından çok sevdiği ülkesine, bayrağına, milletine hizmet için her zaman çaba göstermiştir. Bizler kendisinden razıyız ve göstermiş olduğu fedekarlığa şahidiz. Rabbim de kendisinden razı olsun. Mekanı cennet, makamı ali olsun” ifadelerini kullandı.

Bu aziz millet hiçbir şer güce geçit vermeyecektir

Vatanın bölünmez bütünlüğüne vurgu yapan Başkan Adayı Alemdar, “Bu kadim topraklarda tarih boyunca nice zaferler kazanıldı. Ben Şehit Emniyet Müdürümüz Ali Gaffar Okan vesilesiyle bu topraklarda can vermiş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Allah’ın izni ile bu aziz millet bu topraklarda hiçbir şer güce geçit vermeyecektir” dedi.

Son Eklenenler

Öne Çıkanlar